Balık avından dönen 2 kardeşin feci ölümü!

Kaza, bugün saat 02.30 sıralarında İzmir- Ankara Asfaltı Sütçüler mevkisinde meydana geldi. Samet ve Eren Tokaç kardeşler İzmir Konak’ta balık tuttuktan sonra motosiklet ile dönüşe geçti. Dönüş yolunda Samet Tokaç’ın kullandığı 45 ADR 276 plakalı motosiklet, geri hareket yaptığı öne sürülen 35 HD 4234 plakalı hafif ticari araca geriden çarptı.

Kazayı görenlerin ihbarı üzerine bölgeye sıhhat ve jandarma takımları sevk edildi. Tokaç kardeşlerin olay yerinde ömrünü yitirdikleri belirlendi.

Jandarma, kazanın akabinde kaçan hafif ticari aracın şoförünü yakalamak için çalışma başlattı.

KARDEŞİ ÜNİVERSİTEYE HAZIRLANIYORDU

İzmir’de ayakkabı imalatçısı Ramazan Tokaç ile konut bayanı Ayten Tokaç çiftinin 3 çocuğundan 2’si olan kardeşlerden Samet Tokaç’ın emekçi olduğu, kardeşi Eren Tokaç’ın ise bu sene üniversite imtihanlarına hazırlandığı öğrenildi.

GÖZYAŞLARIYLA TOPRAĞA VERİLDİLER

Samet ve Eren Tokaç kardeşlerin cenazeleri, otopsi süreçlerinin akabinde yakınları tarafından teslim alınıp öğlen vakti Subaşı Mescidi’ne getirildi. Cenazeye Tokaç ailesinin yakınları, sevenleri ve vatandaşlar katıldı. 2 kardeş, öğlen vaktinin akabinde kılınan cenaze namazı sonrası Turgutlu Mezarlığı’nda gözyaşlarıyla toprağa verildi.

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir